Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

APAYDIN GRUP; yüz yıldır süregelen ticari geçmişinin son yirmi yılını başarılı sanayi hamleleriyle güçlendirip beş farklı sektörde faaliyetlerine güçlü şekilde devam etmektedir.  

APAYDIN METAL, 2002 yılında sıcak daldırma galvaniz tel üretimine başlayarak, aylık 1000 ton demiri işleyen entegre tesisi ile tel ve çit sektöründe Fermo ve Çit Dünyası markaları ile lider konuma gelmiştir. 

APAYDIN ISITMA, ısıtma ve enerji sektöründe 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluşumuz aylık 60 ton sacdan ürettiği boyler ürünleri ile sektördeki yerini Apamet markası ile etkin bir şekilde almıştır.

APAYDIN KAYNAK olarak 2020 yılında Apa Kaynak markası ile birlikte gazaltı tesisimiz, yıllık 1800 ton gazaltı kaynak teli üretim kapasitesine sahip olup, Amasya’nın Merzifon ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde toplam 3 fabrikamız 35.000 m2 kapalı alanda 250 çalışanı bulunan APAYDIN GRUP METAL çatısı altında kurulmuştur.

2022 yılı içerisinde de Apagarden markası ile birlikte mobilya atölyemizi açarak bahçe mobilyaları üretimine başlanmıştır.

4 farklı sektörde bulunan üretim sahalarımızın dışında 5. sektör olarak Apaydın Yapı ile birlikte birçok inşaat projesini de bitirmiş ve yeni projelerin içerisinde aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Ekip ruhunu destekleyen ve kişisel gelişime önem veren kuruluşumuz, güçlü mühendislik yapısı sayesinde kendini sürekli yenilemiş, ihracat ağını da 3 kıtada 30’un üzerinde ülkeye çıkartarak, ürettiği ürünler ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. APAYDIN GRUP METAL güvencesi, Türkiye’de ve Dünya’da tercih sebebidir. Bu doğrultuda 4 farklı sektörde ürettiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimize daha iyi ulaştırabilmek amacıyla 2022 yılı itibariyle Türkiye'nin farklı bölgelerine Apamall adı altında bölge müdürlüklerimizi açmış bulunmaktayız.

2009 senesinde Çit Dünyası olarak başlayan yolculuğumuz 2022 yılı içerisinde APAMALL adı ile birlikte devam etmektedir. 

Apaydın Grup bünyesinde faaliyete başlayan APAMALL mağazamızın ilki 3600 m² kapalı alan 2300 m² açık alanıyla Samsun'da hizmete başlamıştır. 

Kendi üretimimiz olan tel ve çit ürünlerimiz, sıcak su tanklarımız, gazaltı kaynak tellerimiz, bahçe mobilyalarımız ve daha fazlasını sizlere sunmaktan kıvanç duyuyor, birlikte büyüyoruz.


Türkiye'nin Her Yerine Sevkiyat Yaptığımız Şubelerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Şubelerimiz